search_icoasmeninė paieškos forma:
Mane dominantys klausimai:
  • Darbas ir verslo pradžia:  • Socialinės išmokos:


  • Švietimas Lietuvoje


  • Užsieniečiai Lietuvoje  • Kiti klausimai


chat_icoužduokite savo klausimą čia:
Užpildykite neįvestus laukelius!
tai pat konsultuokitės telefonu: 8 800 22922 | 8 525 14352
arba rašykite mums skype: skype Migracijos informacijos centras
sekite mus: facebook youtube
Kaip ieškoti darbo savarankiškai?
img1 img2

Kaip ieškoti darbo savarankiškai?

/back.pnggrįžti

Privatūs darbo paieškos portalai yra sukūrę dideles skelbiamų laisvų vietų bazes, kur galima įkelti savo gyvenimo aprašymą (CV) ir kandidatuoti į šias darbo vietas.

Visuose šiuose portaluose CV siuntimas registruotiems vartotojams yra nemokamas. Mokestis taikomas tik tada, jeigu norima, kad skelbimas būtų labiau matomas. Kaina priklauso nuo užsakomų paslaugų kiekio ir trukmės.

Patarimai, kaip rašyti CV, ir CV šablonai pateikiami Europass tinklalapyje. Internete galima rasti ir daugiau pavyzdžių.

Europos užimtumo tarnybų (EURES) tinklas padeda ir pataria ieškantiems darbo asmenims, kurie nori dirbti Lietuvoje ar kitose ES, EEE šalyse narėse bei Šveicarijoje, apie atitinkamas laisvas darbo vietas ir padeda rašyti prašymus bei gyvenimo aprašymus pagal rekomenduojamą Europos CV formą. Ieškantiems darbo asmenims leidžiama užregistruoti savo gyvenimo aprašymą EURES darbo mobilumo portalo EURES CV duomenų bazėje. Daugiau informacijos apie EURES paslaugas rasite čia.

Jeigu manote, kad CV rašymas ir siuntimas, darant tai savarankiškai, užims per daug laiko, ar dar nesate apsisprendę, kokią profesiją rinktis, galite kreiptis į įdarbinimo agentūras. Tai – privačios įmonės, kurios padeda pasirinkti tinkamą karjeros kryptį, įsivertinti profesijos prioritetus, informuoja apie atsiradusias atitinkamas darbo vietas, padeda rašyti CV, organizuoja kursus ir seminarus. Šių įdarbinimo agentūrų paslaugos yra mokamos.

Lietuvoje veikiančių įdarbinimo agentūrų ir tinklapių, kuriuose talpinami darbo pasiūlymai, sąrašą galite rasti čia.

„Work in Lithuania“ – tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ iniciatyva, kurios tikslas – skatinti užsienyje gyvenančius lietuvius karjerai rinktis Lietuvą. Šis portalas – tai vieta, kur susitinka sėkmingai šalyje veikiančios užsienio bendrovės ir potencialūs darbuotojai, dalijamasi aktualiomis naujienomis, o nusprendusieji grįžti randa ne tik darbo pasiūlymų, bet ir naudingos praktinės informacijos sklandžiam persikėlimui į Lietuvą. Daugiau informacijos

Ar ši informacija buvo naudinga?

Informacija peržiūrėta: 2018-02-02


Jums taip pat gali būti įdomu: