search_icoasmeninė paieškos forma:
Mane dominantys klausimai:
  • Darbas ir verslo pradžia:  • Socialinės išmokos:


  • Švietimas Lietuvoje


  • Užsieniečiai Lietuvoje  • Kiti klausimai


chat_icoužduokite savo klausimą čia:
Užpildykite neįvestus laukelius!
tai pat konsultuokitės telefonu: 8 800 22922 | 8 525 14352
arba rašykite mums skype: skype Migracijos informacijos centras
sekite mus: facebook youtube
Savanorystė
img1 img2

Savanorystė

/back.pnggrįžti

Europos Solidarumo korpusas – tai Europos Sąjungos inicijuojama programa, kurioje dalyvaujantys gali savanoriauti savo ar kitoje šalyje kartu įgyvendinant solidarumu paremtus projektus. Europos Solidarumo korpuso tikslas – suburti jaunimą, kuriantį įtraukiančią visuomenę, prisidedantį prie  pažeidžiamų žmonių rėmimo ir galintį bei siekiantį spręsti visuomenės problemas. Jaunimui, norinčiam padėti kitiems, mokytis ir tobulėti, Europos Solidarumo korpusas suteikia įkvepiančios ir savarankiškumą ugdančios patirties.

Dalyvauti programoje gali 18–30 metų asmenys, tačiau registruotis gali ir susidomėję nuo 17 metų. Dalyviams taip pat suteikiama galimybė rinktis iš dviejų galimybių – atlikti savanorišką praktiką, arba užsiimant apmokama veikla. Projektas dar tik pradėtas įgyvendinti, dalyvius į projekto veiklas numatoma pradėti siųsti šių metų birželio mėn., tačiau registruotis galima jau dabar!

Daugiau informacijos rasite čia.

Savanoriška praktika – tai galimybė jaunam (16–29 metų) žmogui „pasimatuoti“ norimą profesiją, darbo vietą, pažinti patinkančios profesijos „virtuvę“ ir atlikti oficialią praktiką. Tokią praktiką atliekantys jaunuoliai yra draudžiami valstybės sveikatos bei nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų socialiniu draudimu, o jeigu jie registruoti darbo biržoje – praktikos metu išsaugo savo turimą statusą ir garantijas.

Nuo 2015 m. sausio 1 d. Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija patvirtino naują savanoriškos praktikos formą, skirtą jaunimui. Esminis pokytis tas, kad, norint atlikti praktiką, nebereikia turėti sutarties su universitetu, taigi ją gali atlikti ir jaunuolis, kuris nėra studentas. Standartinės praktikos sutarties formą ir daugiau informacijos galite rasti šiame internetiniame puslapyje.

Ar ši informacija buvo naudinga?

Informacija peržiūrėta: 2018-01-04


Jums taip pat gali būti įdomu: