search_icoasmeninė paieškos forma:
Mane dominantys klausimai:
  • Darbas ir verslo pradžia:  • Socialinės išmokos:


  • Švietimas Lietuvoje


  • Užsieniečiai Lietuvoje  • Kiti klausimai


chat_icoužduokite savo klausimą čia:
Užpildykite neįvestus laukelius!
tai pat konsultuokitės telefonu: 8 800 22922 | 8 525 14352
arba rašykite mums skype: skype Migracijos informacijos centras
sekite mus: facebook youtube
Paskolos verslo pradžiai
img1 img2

Paskolos verslo pradžiai

/back.pnggrįžti

Paskolos verslo pradžiai – mikrokreditai

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija įgyvendina finansinę priemonę „Verslumo skatinimas 2014-2020“, finansuojamą ES struktūrinių investicinių fondų lėšomis. Pagal šią priemonę teikiamos paskolos verslo pradžiai (iki 25 tūkst. Eur.), derinant su konsultavimu verslo plano parengimo ir įgyvendinimo klausimais.

Kodėl naudinga?

Lengvatinės paskolos iš Verslumo skatinimo fondo 2 (VSF2) sudaro fiziniams asmenims arba labai mažoms ir mažoms įmonėms palankias sąlygas gauti finansavimą pradėti ar vystyti iki 1 metų veikiantį verslą.

Kas gali kreiptis?

Labai mažos, mažos įmonės, fiziniai asmenys, dirbantys pagal verslo liudijimą arba užsiimantys individualia veikla, kurie atitinka SVV subjekto statusą pagal SVV įstatymą.

Ketinantys pradėti verslą ir (arba) veikiantys iki 1 metų nuo įmonės įregistravimo datos.

Kiek?

Paskolos dydis – ne daugiau kaip 25 000 Eur. Paskolos bus teikiamos ne ilgesniam kaip 120 mėn. laikotarpiui. Palūkanų norma – 3 mėn. EURIBOR (tik 10 proc. paskolos daliai) + iki 3 proc. pastovi palūkanų dalis (kredito unijos marža).

Kaip veikia?

Norint pasinaudoti priemone, pradedančioji įmonė ar verslininkas turi kreiptis į LKU grupės kredito unijas. Dokumentų formos patalpintos Lietuvos centrinės kredito unijos (LKU) svetainėje. Jei reikia pagalbos užpildant verslo planą, yra teikiamos nemokamos individualios konsultacijos dėl verslo plano parengimo ir įgyvendinimo. Po konsultacijos, kredito unijai ir projekto vykdytojui susitarus dėl finansavimo, kredito unija įvertins galimybes grąžinti paskolą ir pasiskaičiuos, ar užteks užstato. Jei užstato neužteks, kredito unija galės kreiptis į „Invega“ individualios garantijos suteikiamai paskolai.

Daugiau informacijos galima rasti:

http://invega.lt/lt/paskolos/verslumo-skatinimas-2014-2020/

Ar ši informacija buvo naudinga?

Informacija atnaujinta: 2018-01-05


Jums taip pat gali būti įdomu: