search_icoasmeninė paieškos forma:
Mane dominantys klausimai:
  • Darbas ir verslo pradžia:  • Socialinės išmokos:


  • Švietimas Lietuvoje


  • Užsieniečiai Lietuvoje  • Kiti klausimai


chat_icoužduokite savo klausimą čia:
Užpildykite neįvestus laukelius!
tai pat konsultuokitės telefonu: 8 800 22922 | 8 525 14352
arba rašykite mums skype: skype Migracijos informacijos centras
sekite mus: facebook youtube
Nemokama psichologinė pagalba
img1 img2

Nemokama psichologinė pagalba

/back.pnggrįžti

Grįžus iš užsienio, neretas susiduria su adaptaciniais, vienokio ar kitokio pobūdžio emociniais ir psichologiniais sunkumais.

Nuo 2017 kovo 14 d. MIC „Renkuosi Lietuvą“ teikia nemokamas psichologines konsultacijas emigravusiems, galvojantiems apie grįžimą, ar jau grįžusiems lietuviams ar jų šeimos nariams (suaugusiems). Profesionalus psichologas šias konsultacijas teiks Skype pagalba, kiekvieną antradienį tarp 14:00 ir 16:00 val. Užsiregistruoti konsultacijai ir susitarti dėl tinkamiausio laiko galima el. paštu mic@iom.lt  telefonu: 8-800-22-922 (skambinant iš Lietuvos) arba +370-525-14-352 (skambinant iš užsienio), o taip pat Skype: Migracijos informacijos centras. Konsultacijos yra anoniminės, kurių metu dalyvauja tik profesionalus psichologas bei konsultuojamas asmuo.

Daugiau informacijos apie „Renkuosi Lietuvą“ teikiamą nemokamas psichologines konsultacijas rasite čia.

Lietuvoje taip pat egzistuoja nemažai organizacijų, nemokamai teikiančių psichologinę pagalbą. Jų sąrašą galite rasti čia.

Egzistuoja speciali priemonė, skirta konkrečiai asmenims, grįžusiems arba ketinantiems grįžti į Lietuvą, gauti nemokamą anoniminę psichologinę pagalbą internetu (daugiausia per nemokamą programą „Skype“ arba el. paštu).  Profesionalių „Galimybių vystymo centro“ psichologų teikiamos konsultacijos emigrantams, susidūrusiems su įvairiomis socialinėmis ar psichologinėmis problemomis: sunkumais, įsiliejant į darbo rinką; bendravimo su šeima ir draugais nesklandumais; nepasitikėjimo jausmu, sveikatos problemomis ir kt., padeda išvengti rimtesnių psichikos sutrikimų, stiprina jų emocinę būklę. Daugiau informacijos apie šias konsultacijas. 

Norėdami daugiau informacijos apie psichologinės pagalbos galimybes, kreipkitės į „Renkuosi Lietuvą“ konsultantus tel. +370 5 251 4352 arba el. paštu mic@iom.lt.

Ar ši informacija buvo naudinga?

Informacija peržiūrėta: 2018-01-19


Jums taip pat gali būti įdomu: