search_icoasmeninė paieškos forma:
Mane dominantys klausimai:
  • Darbas ir verslo pradžia:  • Socialinės išmokos:


  • Švietimas Lietuvoje


  • Užsieniečiai Lietuvoje  • Kiti klausimai


chat_icoužduokite savo klausimą čia:
Užpildykite neįvestus laukelius!
tai pat konsultuokitės telefonu: 8 800 22922 | 8 525 14352
arba rašykite mums skype: skype Migracijos informacijos centras
sekite mus: facebook youtube
Vairuotojo pažymėjimas, išduotas Europos Sąjungos šalyje
img1 img2

Vairuotojo pažymėjimas, išduotas Europos Sąjungos šalyje

/back.pnggrįžti

Jeigu jūsų vairuotojo pažymėjimas išduotas ES šalyje, jis pripažįstamas visoje ES.

Keitimas į Lietuvos vairuotojo pažymėjimą  būtinas tik jei pasibaigs Jūsų ES vairuotojo pažymėjimo galiojimo laikas, po dvejų metų nuo tos dienos, kai gyvenamoji vieta Lietuvoje tapo jūsų įprasta gyvenamąja vieta (jeigu jūsų vairuotojo pažymėjimo galiojimo laikas neribotas) arba jei Lietuvoje pažeidėte kelių eismo taisykles.

Galite turėti tik vieną ES vairuotojo pažymėjimą. Šį pažymėjimą išduoda tos ES šalies, kurioje yra jūsų įprastinė gyvenamoji vieta, institucijos. Jei persikeliate gyventi į kitą ES šalį, keisti vairuotojo pažymėjimo paprastai nereikia. Galite naudotis savo vairuotojo pažymėjimu tol, kol nėra pasibaigęs jo galiojimo laikas.

Daugiau informacijos: http://europa.eu/youreurope/citizens/vehicles/driving-licence/driving-licence-recognition-validity/index_lt.htm

Kitose Europos Sąjungos valstybėse narėse išduoti vairuotojo pažymėjimai Lietuvoje yra keičiami be egzaminų ar papildomų sąlygų. Tokį pažymėjimą galima pasikeisti lygiai taip pat kaip pasibaigusio galiojimo ar pamestą lietuvišką – tereikia atvykti į „Regitros“ padalinį, turėti galiojančią sveikatos pažymą, asmens dokumentą ir susimokėti už naujo pažymėjimo išdavimą.


Jums taip pat gali būti įdomu: