search_icoasmeninė paieškos forma:
Mane dominantys klausimai:
  • Darbas ir verslo pradžia:  • Socialinės išmokos:


  • Švietimas Lietuvoje


  • Užsieniečiai Lietuvoje  • Kiti klausimai


chat_icoužduokite savo klausimą čia:
Užpildykite neįvestus laukelius!
tai pat konsultuokitės telefonu: 8 800 22922 | 8 525 14352
arba rašykite mums skype: skype Migracijos informacijos centras
sekite mus: facebook youtube
Užsienio lietuvių veiklos Lietuvoje
img1 img2

Užsienio lietuvių veiklos Lietuvoje

/back.pnggrįžti

Talentai Lietuvai

Talentai Lietuvai – tai unikali stažuočių inovatyviausiose Lietuvos verslo įmonėse programa, skirta užsienyje studijas baigusiems lietuvaičiams. Talentai Lietuvai siekia suteikti galimybę užsienyje mokslus baigusiems lietuviams įgauti konkrečios darbinės patirties ir pritaikyti tarptautinę patirtį pažangiose įmonėse Lietuvoje. Šešių mėnesių trukmės apmokamų stažuočių programos dalyviai užsienyje įgytas žinias pritaiko dirbdami inovatyviausiose Lietuvos verslo įmonėse, kuriose įgyja rinkoje konkurencingos darbo patirties ir savo talentu bei žiniomis prisideda prie Lietuvos verslo sėkmės pasaulyje bei šalies ekonomikos augimo.

Business Advisors
 

GLL Business Advisors sutelkia bendradarbiavimui labiausiai tarptautinėje sferoje patyrusius ir sėkmingus Lietuvos profesionalus bei augančias Lietuvos kompanijas, besisteigiančius verslus bei novatorius. Šiai dienai savo patirtimi aktyviai dalinasi per 60 profesionalų.  GLL Business advisors – savo patirtimi ir pasiekimais žinomi asmenys iš pirmaujančių pasaulio verslo ir akademinių organizacijų. Jie skiria savo laiko Lietuvos kompanijoms, konsultuodami jas aktualiausiais šių dienų klausimais.

Academic Buddy

Academic Buddy – mentorystės projektas, padedantis Lietuvos moksleiviams įstoti į geriausius Jungtinės Karalystės universitetus.  Mentoriais savanorystės pagrindu dirba šiuos universitetus pabaigę, ar ten šiuo metu studijuojantys  Lietuvos jaunuoliai. Organizuojami susitikimai, kurių metu pristatomi universitetai, kursai, koledžai, jų tvarka ir reikalavimai. Taip pat rengiama stovykla, kurios metu vyksta pasirengimas interviu, testams, motyvacinio laiško (Personal Statement) rašymo pamokos ir asmeninės mentorių konsultacijos.

Lithuanian Junior Achievement

„Lietuvos Junior Achievement“ (LJA) yra ekonominio švietimo ir verslumo ugdymo programų lyderiai Lietuvoje, pasaulinio Junior Achievement tinklo dalis. LJA programos kasmet pasiekia virš 20 000 mokinių iš daugiau nei 300 mokyklų, juos ugdo per 300 mokytojų. Mokiniai dalyvauja verslumo konkursuose ir stovyklose, kuria realias bendroves ir varžosi nacionaliniuose bei tarptautiniuose renginiuose. Jaunimo ugdyme dalyvauja verslo lyderiai, kurie ne tik konsultuoja mokinius praktinių užsiėmimų metu, bet ir priima mokinius į savo įmones. LJA kviečia prisijungti ir lietuvius, gyvenančius užsienyje, kurie norėtų būti programos mentoriais.

Čikagos lietuvių Rotary klubas

Čikagos lietuvių Rotary klubas yra unikalus Rotary klubas JAV – tai vienintelis Rotary klubas, kuriame visi susirinkimai vedami lietuviu kalba. Klubo nariai rūpinasi lėšų rinkimu Lietuvos ligoninėms, kitiems projektam Lietuvoje, taip pat rūpinasi lietuviškų mokyklų ir bibliotekų JAV aprūpinimu lietuviškomis knygomis.

Aukok.lt 

Aukok.lt – tai portalas, per kurį galite tiesiogiai paremti įvairias geros valios iniciatyvas vykstančias Lietuvoje.  Portalas veikia jau daugiau nei 5 metus, suteikia galimybę gauti paaukotų lėšų panaudojimo ataskaitas.

Pagalba daiktais

Pagalbadaiktais.lt – visiems Lietuvos žmonėms atviras tinklas, internetinė platforma, kuri jungia galinčius suteikti paramą daiktais ir tuos, kuriems ji reikalinga. Paramos gavėjai yra atrenkami savanorių komandos, tad parama teikiama tiems, kuriems jos tikrai reikia.

Lithuanian International Student Services 

Nuo 2008 veikianti programa, kurios dėka užsienyje gyvenantys lietuvių kilmės jaunuoliai gali vasaros metu atlikinėti trumpalaikes praktikas Lietuvoje. Programa gali suteikti finansavimą ir tarpininkauti surandant praktikos atlikimo vietą.

Savanorystė Lietuvoje

Atvyk į Lietuvą savanoriauti įvairiuose projektuose. Jų trukmė – nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Daugiau informacijos: