search_icoasmeninė paieškos forma:
Mane dominantys klausimai:
  • Darbas ir verslo pradžia:  • Socialinės išmokos:


  • Švietimas Lietuvoje


  • Užsieniečiai Lietuvoje  • Kiti klausimai


chat_icoužduokite savo klausimą čia:
Užpildykite neįvestus laukelius!
tai pat konsultuokitės telefonu: 8 800 22922 | 8 525 14352
arba rašykite mums skype: skype Migracijos informacijos centras
sekite mus: facebook youtube
Užsienio lietuvių veiklos užsienyje
img1 img2

Užsienio lietuvių veiklos užsienyje

/back.pnggrįžti

LT Big Brother Big Sister 

LT Big Brother – tai pirma ir vienintelė savanoriška profesinės mentorystės programa lietuviams visame pasaulyje. Jos tikslas – suburti į tandemus ir per neformalų asmenišką bendravimą perduoti įvairiose profesinėse srityse įsitvirtinusių lietuvių profesionalų (Big Brothers/Sisters)  žinias ir patirtį perspektyviam visame pasaulyje studijuojančiam Lietuvos jaunimui (Small Brothers/Sisters). Taip  tautiečiams padedama išnaudoti profesinį potencialą bei siekiama prisidėti prie Lietuvos vystymosi ir geresnės ateities kūrimo.

Lietuvių fondas

Nuo 1961 m. veikiantis Lietuvių fondas siekia rinkti lėšas iš įvairių donorų  tam, kad galėtų finansuoti Lietuvybę skatinančius projektus Lietuvoje ir užsienyje.  Per 54 fondo veikimo metus paaukota per 19 mln. dolerių.  Daugiausia dėmesio Lietuvių Fondas skyrė ir skiria lietuvybės išlaikymo projektams remti: švietimo, kultūrinei, meninei, mokslo ir visuomeninei veiklai, jaunimo reikalams bei studentų stipendijoms. Remiant Lietuvių Fondui, veikia lituanistinės mokyklos, leidžiamos knygos ir vadovėliai, rengiami pasaulio lietuvių Seimai, suvažiavimai, dainų ir tautinių šokių šventės. Taip pat remiamos meno ir kultūros organizacijos, jų renginiai, šventės, jaunimo stovyklos, pasaulio lietuvių jaunimo kongresai ir jaunimo organizacijos, lietuvių spauda ir radijas.

 Londono Sičio lietuvių klubas

Klubas skatina socialinių tinklų plėtimą, organizuoja sportinius bei labdaros renginius, plačios tematikos diskusijas su verslo ir politikos lyderiais iš Lietuvos ir Jungtinės Karalystės. Siekiama skatinti bendradarbiavimą tarp Lietuvos visuomenės ir klubo narių.

Lietuvių bendruomenės užsienyje

Daugelyje pasaulio šalių yra susikūrusios ten gyvenančių lietuvių bendruomenės. T.y. tiek oficialios, tiek neoficialios lietuvių grupės, kurios kartu švenčia lietuviškas šventes, rūpinasi lietuviškumo išsaugojimu ir inicijuoja įvairiais veiklas. Čia rasite sąrašą aktyviai veikiančių lietuvių bendruomenių visame pasaulyje. Jei manote, kad bendruomenė, kuriai priklausote Jūs, čia nėra paminėta – būtinai su mumis susisiekite.